Bisculens بیسکولنز

بیسکولنز

 

  سلام

حالتون چه طوره؟

به بیسکولنز خوش آمدید


حدیث ملکی هستم. بیسکولنز یک تونل هست، یک سر آن به دنیای واقعی می رسه و یک سر دیگر آن به دنیای انیمیشنی و فانتزی.


 
بیسکولنز - حدیث ملکی

من عاشق این هستم که در این تونل سفر کنم، از سر انیمیشنی، تصویری و فانتزی آن به دنیای واقعی بیایم، تحقیق کنم، شگفتی های علمی، داستان های فانتزی و جمله های خوب را پیدا کنم، و دوباره از تونل عبور کنم و آن ها را تبدیل به نمایش در دنیای انیمیشن و فانتزی کنم، یک دوربین، فلاسک چای و بیسکوییت همیشه در کوله ی من هست، خوشحال می شوم همسفرم بشوید.

موضوعات مورد علاقه: علوم ( کامپیوتر، طبیعت، فیزیک)، بافت ها و پترن ها، داستان های فانتزی و تخیلی، داده ها و اطلاعات

ابزار مورد علاقه: انیمیشن، تصویرسازی، عکاسی خلاق، کد نویسی خلاق و ترکیب همه ی این ها

تکنیک مورد علاقه: کاغذ و برش، مجسمه مینیاتور و فانتزی، رنگ، کامپوزیت و ویژال افکتز

 


ایده ی بیسکولنز از آن جا شروع شد که اوّل از همه در وجود من  احساس هیجان خاصی وجود داره که بخوام مطلب علمی یا داستانی رو دوباره اما به شیوه ی خودم تعریف کنم از طرفی دیگر به نظرم اومد در پروژه های جاری به ناچار باید برخی از زمینه رو کنار می گذاشتم و این باعث می شه نه تنها مطلب جدید یاد نگیرم بلکه حتی اون ها رو فراموش کنم، دوست داشتم ارتباطم را با علوم کامپیوتر، عکاسی، ترجمه انگلیسی، فرانسه، فیلم سازی، انیمیشن، تدوین، جلوه های ویژه، زیرنویس، گویندگی، نویسندگی ،موسیقی، تخیل و شگفتی های جهان حفظ کنم. از طرفی از ویدئوهای آموزشی یوتیوب خیلی چیزها یاد گرفتم و دیدم که چه طور افراد با یاددادن خودشون رشد می کنند و از مفید بودن و پیدا کردن دوستان، احساس خوبی بهشون دست می ده پس چرا به جای نوشتن محدود در یک کتاب با تیراژ کم، یا مجله های با توزیع بسیار محدود یا شرکت در تولید پک های ویدئویی فروشی برای موسسات آموزشی، ویدئوهایی برای همه نسازم، برای همه در اختیار همه، برای همه ی کسانی که شاید به برخی منابع دسترسی نداشته باشند. این شد که شروع کردم. بهترین حمایت و کمکی که شما می توانید داشته باشید، دنبال کردن کانال های عکس و ویدئوی بیسکولنز، معرفی به دوستان هست، خیلی خوشحال می شوم اگر کارها و خلاقیت هایتان را به من نشان بدهید.

شاید مدت زمان 2 تا 5 دقیقه برای آموزش کم باشه اما هدف من آموزش نیست، هدف من با شما بودن، صحبت از چیزهای جالب و ایجاد انگیزه و شوق و ذوق یادگیری در شما برای کنجکاوی بیشتر در آن موضوع هست. خیلی امیدوارم که این کار باعث آشنایی  با هم، ایجاد گروه های یادگیری و کاری و رشد بهتر و بیشتر تولیداتمون بشه.همه ی ما توی هر زمینه ای که کار کنیم می تونیم و باید به هم کمک کنیم و پروژه های چند وجهی ایجاد کنیم.


اگر به عکاسی، انیمیشن و دانستنیهای جالب علوم علاقه مندید، کانال های ویدئویی بیسکولنز و صفحه ی عکس آن را دنبال کنید


در عکس هایی که منتشر می کنید من رو با @bisculens

صدا بزنید، خوشحال می شم آخر هفته ها بیام و برای عکس هاتون  بگذارم


سوالات و عکس هایی  رو که برای من در وبلاگ بیسکولنز، صفحه ی بیسکولنز یا حساب بیسکولنز می نویسید  و می فرستید رو یادداشت می کنم  و در ویدئوهای پرسش و پاسخ بهشون پاسخ خواهم داد.

 
چای شکوفا
چای شکوفا
 
تازگی
تازگی
 
بسیکولنز
بیسکولنز