En En

سلام! خوش آمدید


قدم زدن در فضای شبه مرزی بین علم و هنر از لذت بخش ترین دل مشغولی هایم است.

همیشه از نگاه کردن به نقوش بال سنجاقک و از نظم دانه های آفتابگردان لذت می برم پیش از آن که بخواهم نگاه زیبایی شناسانه و خلاقانه به آن داشته باشم یا از پنجره کشف نظم فیبوناتچی به آن دقیق شوم.

طیف سادگی تا پیچیدگی می تواند در مفهوم و یا فرم متغییر باشد، و هماهنگی آن ها زیباست مرزها را ما برای تمرکز و تخصص ایجاد کرده ایم، آن ها به خودی خود وجود ندارند.

حدیث ملکی

همکاری و اطلاعات
ایمیل : maleki.algoart@chmail.ir hadis.design@gmail.com
تلفن : اوّل با ایمیل هماهنگ بفرمایید
پیام رسان : اوّل با ایمیل هماهنگ کنید
اسکایپ : aloobalooanimation
( آموزش )
نمایه های برخط :
LinkedinآپاراتFacebookPagegplusinstagram
khattyoutubeAcademia.edugoogle scholarlenzor
عضو : کمپین "من یک طراحم"
  • c

   مصوّرسازی اطلاعات

   حدیث ملکی

   علاقه ی بین رشته ای من به علوم کامپیوتر، هنر های بصری و زیست-تقلید همچون پروانه ای در حال پرواز بود که به دنبال آن اکنون به وادی "داده-هنر" رسیده ام. مصورسازی داده، هنر-داده، هنرزیست، زیست تقلید، اینفوگرافیکس و مهندسی کاغذ از پروژه های مورد علاقه ی من هستند. اکنون تمرکزم روی processing و R و CSS و D3.js در طراحی وب سایت و یادگیری ماشین است.

   دانلود ↓ درس های مورد علاقه ام در MOOC

   دانلود رزومه مهندسی و علوم کامپیوتر

   استودیو آلوبالو جایی است که من در آن اینفوگرافیک و مصور سازی اطلاعات انجام می دهم.

  • g

   عکاسی/ ویدئو

   حدیث ملکی

   عکاسی را هنر دیدن، و قصه گویی در یک فریم دریافتم، انتخاب و سرعت عمل در انتخاب آنی که عصاره ی قبل و بعد را در خود دارد. تصویری که ذهن ببینده را به چالش توصیف و یا روایت بکشاند. برای ساخت استاپ موشن بود که دوربینی تهیه کردم و بعد از آن خیلی جدی تر شد و برایم یک دوست خوب برای پر نور کردن روز ها است ( دانلود رزومه عکاسی ↓ )

   استودیو لنزوپنز جایی که من در آن عکاسی می کنم. لطفاً ویدئوهای استودیو لنزوپنز را در کانال یوتیوب یا نماشا یا آپارات ببینید, همچنین اینستاگرام لنزوپنز و لنزور لنزوپنز را دنبال بفرمایید.

   همچنین من در استودیو بیسکولنز به عکاسی غذا مشغولم و فیلم های آموزشی تولید می کنم . اینستاگرام بیسکولنز را دنبال کنید و لطفاً ویدئوها را در کانال تماشا یا نماشا یا آپارات یا یوتیوب مشاهده بفرمایید

  • a

   انیمیشن

   حدیث ملکی

   انیمیشن مسیری است برای رسیدن، برای واقعیت بخشیدن به تخیل، برای ... روی هم رفته، ابزاری است که ما را به هم وصل کند، قلب هایمان را، افکارمان را، مخاطب و مؤلف، مخاطب و مخاطب ...

   فعالیت من در انیمیشن هم در زمینه تولید و هم در زمینه ی پژوهش است. در زمینه ی تولید: انیمیشن داستانی و انیمیشن تبلیغاتی وب تولید می کنم.

   دانلود رزومه ی انیمیشن ↓ (مقالات چاپ و ارائه شده، فیلم ها و ترجمه ها)

   استودیو آلوبالو جایی که من در آن انیمیشن تولید می کنم. لطفاً ویدئوهای استودیو لنزوپنز را در کانال نماشا یا آپارات و یا یوتیوب ببینید, همچنین اینستاگرام آلوبالو را دنبال بفرمایید.

چطور می توانم کمکتان کنم؟

 

حدیث ملکی

می می توانم به شما در مورد هنرهای خلاقه و برنامه نویسیِ خلاق کمک کنم تا کسب و کارتان را چند قدم به جلوتر ببرید و به شکل بهتری زحمت ها، مطالعات و پژوهش هایتان را به مخاطبانتان نشان دهید.

  گراف ابریشم

  تدریس ریاضیات گسسته و کامپیوتر

  گراف ابریشم

  انتشارات ( کتاب الکترونیک، ویددوهای آموزشی، کتاب صوتی) ، کلاس و مشاوره

  گیلاگراف

  صنایع دستی و تجسمی

استودیو های من

تولیدات من در استودیو هایم

 • حدیث ملکی به فعالیت در زمینه ی هنرهای تصویری، انیمیشن و برنامه نویسی خلاق مشغول است.

  او در سال 1381 شروع به تحصیلی در رشته ی مهندسی کامپیوتر در دانشگاه شهید بهشتی کرد. این دوره را به عنوان دوره ای بسیار تاثیر گذار می داند و همیشه از بودن در کنار اساتیدش شاکر و تاکید و اهمیتی که در این دوره بر مستند سازی پروژه، مفاهیم علم کامپیوتر و نظم کاری و گروهی می شد را در ادامه ی کارش بسیار موثر می داند. از پروژه هایی که در این دوره روی آن کار کرد سیستم عامل برای نابینایان ، موشن کپچر، سیستم های آموزش از راه دورو شبیه ساز الگوریتم های شبکه و نیازسنجی و نگارش RFP برای شرکت بود

  همزمان از آبان 1383 به تدریس کلاس های فوق برنامه ی واحد پژوهش مدارس مشغول شد، کلاس هایی با نوجوانان در مورد برنامه نویسی، بازی سازی، مدل سازی سه بعدی، نت نویسی، رمز نگاری، طراحی وب، الگوریتم و آمادگی برای مسابقات برنامه نویسی. و از سال 1386 همزمان به تیم آموزش گروه کامپیوتر مدارس پیوست و در این مدت سرپرسی تیم مسابقات برنامه نویسی، داوری و طراحی سوالات مسابقات را نیز انجام داد.

  در سال 1389 موفق به قبولی در آزمون و کسب پیشنهاد تحصیل از سه دانشگاه شد (رشته انیمیشن دانشگاه هنر تهران، رشته ی کامپیوتر دانشگاه ادینبرگ انگلستان، رشته مکاترونیک دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات)، که با قطعیت رشته ی کارگردانی انیمیشن در زیر گروه هنر و در دانشکده ی سینما تئاتر دانشگاه هنر را انتخاب کرد.. از نظر او این فرصت یک موهبت بزرگ بود که اگرچه که سخت و بعد از5 سال شرکت در کنکور به دست آمد اما بسیار ارزشش را داشت، او معتقد است که این دوره پنجره ای جدید برایش باز کرد که بدون داشتن این نگاه، مسیرش در فیلمسازی می توانست به بیراهه و اتلاف انرژی برسد. بهره مندی از کلاس اساتید دلسوز و متواضع و گذراندن درس هایی در تنوع بالا همچون طراحی شخصیت، فیلم نامه نویسی، موسیقی، روانشناسی، جلوه های ویژه، مطالعات سینما، عروسک مفصلی و درام مواردی است که او از آن به عنوان بازشدن پنجره ای جدید می گوید.

  از سال 92 به بعد او مشغول مطالعه و تحصیل خودآموز در رشته های عکاسی، و مصوّرسازی اطلاعات و اینفوگرافیک با کمک دوره های آنلاین MOOC و ویدئوهای آنلاین  و کتب الکترونیک و کاغذی شد.  او دو پذیرش مشروط در دروه ی دکتری داشته  دانشگاه آبردین انگستان رشته ی آموزش ، و دانشگاه کرایستچرچ نیوزلند در رشته ی روباتیک و ارتباط با انسان که  ترجیح داده تحصیل در محیط دانشگاه را فعلاً به فرصت بهتری موکول کند.

  علاقه مندی ها: بافت ( انواع بافت در طبیعت، پارچه ها و نقوش هندسی)- آزمایش و نگاه کردن به آزمایش های فیزیکی، شیمیایی و پدیده های تصادفی - الگوریتم های رمزنگاری –میوه های ترش و قرمز - بودن درکنار خانواده – پاستیل – نواختن سه تار – فیلم های آموزشی یوتیوب یا MOOC دیدن – تصویرسازی – ساختن مجسمه یا جواهر با خمیر، کاغذ، مفتول – شبیه سازی دیدن ( نگاه کردن به اسکرین سیورهای لینوکس را همیشه دوست دارد :) ) – عکاسی از پدیده های طبیعی در ابعاد ماکرو – ورزش زومبا و شافل – نوشتن متن های طولانی – ایمیل – ماه رمضان - استاپ موشن – بودن با نوجوانان و کتاب نوجوانان خواندن

  دریافت دریافت فایل با جزئیات بیشتر  

رزومه

  • c

   مصوّرسازی اطلاعات

   * رزومه اینفوگرافیک

   اینفوگرافیک ثابت (وب یا چاپی)

   اینفوگرافیک تعاملی (وب)

   * پاورپوینت موشن گرافیک برای ارائه شرکت ها در مناقصات و کنفرانس ها

   نرم افزار محتوای آموزشی

   مصوّرسازی اطلاعات: به زودی

   * وبسایت استاتیک شخصی، مشاغل کوچک

   ضمن عذرخواهی، موارد * دار،  تا اطلاع بعدی دیگر پذیرفته نمی شود.

  • g

   عکاسی/ ویدئو

   سفارش تابلو عکس از لنزوپنز

   *غذا و نوشیدنی

   * رتوش و اصلاح عکس پرتره

   * مانتو، پوشاک با مدل

   * عکاسی کنفرانس، ورکشاپ

   * کلیپ گزارش همایش

   * ویدئو مراحل تولید محصول

   * محصول ساده/ با چیدمان صحنه

   ضمن عذرخواهی، موارد * دار،  تا اطلاع بعدی دیگر پذیرفته نمی شود.

  • a

   انیمیشن

   استاپ موشن فلت لی اینستاگرام

   استاپ موشن ویدئو (کات اوت کاغذ)

   تصویر متحرک لوپ (gif)

   * مشاوره انیمیشن وب CSS

   ضمن عذرخواهی، موارد * دار،  تا اطلاع بعدی دیگر پذیرفته نمی شود.

قیمت ها

 

در ادامه لیست پروژه های قابل انجام، آورده شده است.

در متن درخواست در صورت تمایل نام معرف یا چگونگی آشنایی را بنویسید.

تعرفه های انجمن های صنفی:

گرافیک سال 97

عکاسی تبلیغاتی سال 95

تصویرسازی سال 92

تعرفه اینفوگرافیک

فرمول: قیمت+ 10% افزایش در هر سال

هزینه های رفت و آمد، ارسال محصول، تماس اینترنتی بر عهده ی کارفرما است.